אודות האולפן

האולפן נוסד בשנת 2007, על ידי שמוליק דניאל ואיל שפיר ומאז מעניק שירותי מאסטרינג מקצועיים למאות לקוחות ברחבי הארץ.

האולפן תוכנן והוקם לפי עקרונות בנייה אמריקאים קלאסיים של חדרי מאסטרינג, כאשר מידותיו וצורתו של החדר תוכננו בהתחשב במערכת המוניטורים הייחודית שנבחרה. החדר עוצב בהשראה של חדרי מאסטרינג מובילים בעולם.

האולפן מצויד במיכשור דיגיטאלי ואנאלוגי המשלב מותגים מובילים בעולם (כגוןLavry Engineering, EAR, Maselec, EMI Chandler, TC Electronics, Apogy, Brystone, Dun Lavy,  ועוד), ומכשור ייעודי שנבנה בעבור החדר לפי דרישות ומפרטים ייחודיים.

מגוון המכשירים באולפן בשילוב עם הניסיון העשיר שלנו מאפשר לנו לבצע עבודות מאסטרינג במגוון סגנונות מוזיקאליים.

האולפן שלנו נולד מתוך חזון ליישר קו עם חדרי מאסטרינג גדולים בעולם, לשים את ישראל על המפה של שירותי מאסטרינג מקצועיים, להציב בפני שוק המוזיקה המקומי אלטרנטיבה אמיתית לחדרי המאסטרינג המתקדמים בעולם, ולהעניק ללקוחותינו את השירות הטוב ביותר.

היום, לאחר שנות פעילות רבות ואלפי פרוייקטים שביצענו, יעידו לקוחותינו – החזון התגשם !

צוות
עידן קין שמיר

טכנאי מאסטרינג

עידן הוא מוזיקאי מוכשר עוסק בתחום הסאונד והמוסיקה באופן מקצועי החל משנת 2003.

לאורך שנותיו הרבות כטכנאי סאונד צבר נסיון רב בתחומים רבים ומאסטרינג בפרט.

נסיונו כטכנאי הקלטות, מיקסים, פוסט סאונד, לייב סאונד, טכנאי רדיו והוראה בבתי ספר לסאונד, מאפשר מבט על והבנה עמוקה של תהליך המאסטרינג הסופי והבאתו למיצוי מקסימאלי. עידן עבד לאורך השנים עם אמנים ומפיקים רבים וצבר נסיון עשיר במאסטרינג בעבודה על אלבומים שלמים וסינגלים במגוון סגנונות.

איל שפיר

מייסד | טכנאי מאסטרינג

איל הוא אחד מהשותפים המייסדים של הוק אנד היי מאסטרינג, ועוסק בניהולו של האולפן בפועל. בנוסף לעיסוקו בתחום המאסטרינג, לאיל יש משרד עורכי דין המתמחה בתחום הקניין הרוחני עם התמקדות בזכויות יוצרים ובשוק המוסיקה בפרט. איל נשוי לדרורית ואב לאלמה ועידו.

שמוליק דניאל

מייסד | טכנאי מאסטרינג

שמוליק הוא אחד מהשותפים המייסדים של הוק אנד היי מאסטרינג. מטכנאי הסאונד והמאסטרינג המכובדים ביותר ואחד ממפיקי המוזיקה והמוזיקאים המובילים היצירתיים והמבוקשים ביותר בישראל. שמוליק הקים את אולפן ההקלטות הראשון שלו בגיל 14 בלבד, ובדרך זו למד את "תורת הצליל" באמצעות התנסות בשיטות הקלטה שונות, בתחומים שונים ומגוונים. הדבר הוביל באופן טבעי לפתיחתו של אולפן "הוק" בשנת 1996, שמהווה כיום גם אולפן וגם בית יצירה מהמבוקשים במדינת ישראל.

ציוד