יצירת קשר
במידה ואת/ה מעוניין/נת להגיע לאולפן ולהשתתף בסשן המאסטרינג, צור/צרי עימנו קשר במייל info@matering.co.il . והשאר/י מספר טלפון , או צור/צרי עימנו קשר בטלפון 972-3-5183080

תיאום סשן

לכשייוצר קשר, נספק הצעת מחיר לביצוע העבודה, ונתאם תאריך לביצועה, בסשן שאורכו יקבע על ידינו בהתאם לפרויקט (כמות השירים וסוג העבודה). בהקשר לסשן מאסטרינג למספר שירים, מומלץ ליצור עימנו קשר כשבועיים שלושה מראש, נוכח אילוצי לוחות זמנים. בערב. בימי שישי וערבי חג, החל 20:00 בבוקר ועד 11:00שעות הפעילות שלנו בימי חול הן החל מהשעה בבוקר ועד שעתיים לפני כניסת השבת או החג. לאחר תיאום המועד לביצוע העבודה, נשלח 10:00מהשעה שעות.24אליך באמצעות מייל הזמנת עבודה שתידרש לאשר במייל חוזר בתוך על כל העבודות המתבצעות באולפן, חלים, בנוסף על התנאים המפורטים בהזמנת העבודה, גם התנאים המפורטים בקובץ "תנאי עבודה כלליים". נא קרא בעיון את תנאי העבודה הכלליים טרם אישור הזמנת עבודה. שעות, עשוי לגרום לביטול הסשן.24אי משלוח אישור לגבי הזמנת העבודה בתוך

העברת קבצים

לגבי כל שיר, רצוי להעביר אלינו (באמצעות תוכנה להעברת קבצים גדולים כגון  Wetransfer וכיוצ"ב ) או להביא במועד הסשן (על גבי הארד דיסק או דיסק און קי), ארבע הורדות:

1.קובץ הכולל הורדה של המיקס, בפורמט   WAVברזולוציה שבו השיר מוקסס (בד"כ 24, bit).

2.קובץ הכולל הורדה של ערוץ השירה בנפרד (כולל כל האפקטים), באותו פורמט ובאותה רזולוציה .

3.קובץ הכולל הורדה של קולות רקע בנפרד (כולל כל האפקטים), באותו פורמט ובאותה רזולוציה .

4.קובץ הכולל הורדה של הפלייבק בנפרד (כלומר, כל הערוצים ללא ערוץ שירה וללא ערוצי קולות רקע) באותו פורמט ובאותה רזולוציה.

.

תשלום

ניתן לשלם באמצעות כרטיס אשראי במעמד ביצוע הזמנת העבודה, ולחילופין, בסמוך לאחר ביצוע הזמנת העבודה באמצעות העברה בנקאית. אם אתה מעוניין לשלם בהעברה בנקאית, יש לבצע את התשלום עם אישור הזמנת העבודה .

הגעה לאולפן 

כתובת האולפן היא רח' קיבוץ גלויות 32 א בתל-אביב קומה הרביעית
תחבורה ציבורית:
רכבת: תחנת הרכבת הקרובה אלינו ביותר היא תחנת ה"הגנה". אין קו אוטובוס ישיר מתחנת ההגנה אלינו, ולכן מומלץ להגיע משם במונית.
(אגד) מצומת 96 (דן), ו- 189אוטובוס: תחנת "הר ציון פינת קיבוץ גלויות" קרובה אלינו ומגיעים אליה קווים ו- 163 (של חב' קווים), וקווים 457 ו- 451חולון. גם תחנת "שוקן קיבוץ גלויות" קרובה ומגיעים אליה קווים (אגד) כולם מתחנה מרכזית.201 תל אביב. מדובר ברחוב 5 את הכתובת לכניסה לחניה – רחוב היסוד Wazeלמגיעים ברכב: יש להזין ב- המקביל דרומית לרח' קיבוץ גלויות (מצורפת מפה).
מקומות חניה בעבור לקוחות, על בסיס מקום פנוי. 2יש לנו
יש להגיע לשער האדום, לומר לשומר שהגעתם ל"הוק", ולהשאיר אצלו תעודה מזהה. החניות המסומנות שלנו מצויות בקומת החניון העליונה ביותר (בגג) בתוך מתחם סגור בשער.נא צרו עימנו קשר טלפוני 052-2547085 מהגג כדי שננחה אתכם היכן להחנות ונפתח לך את השער.

צרו קשר

מלא/י את הטופס ונחזור אליך לתיאום סשן בהקדם!

(שם (חובה

(אי-מייל (חובה

טלפון